Kadeřnice do domu

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg

Kadeřnice do domu

 

Nemáte čas dojít si do kadeřnictví?

Ať už je, důvod jakýkoliv právě pro  vás nabízíme mobilní  kadeřnici kadeřnictví DO DOMU.

Mobilní kadeřnice - kadeřnictví DO DOMU je stále více mezi  ženami  populárnější a vyhledávanější.  Dnešní ženy nemají čas chodit do kadeřnictví, ať už jde o ženu na mateřské, ženu nemohoucí, či ženu pracovně vytíženou, za kterou dojdu klidně i do práce. Mobilní kadeřnice - kadeřnictví do domu je moderní způsob do současné doby.

Stačí zavolat na telefonní číslo: 605 353 542
Domluvíme se na dni, hodině a službě.

Vlastním veškerá oprávnění, živnostenské oprávnění a schválený provozní řád  od krajské, hygienické stanice dle zákona č. 258/2000 Sb.

 

* * *


NEBOJTE SE MOBILNÍ KADEŘNICE - KADEŘNICTVÍ DO DOMU je tu pro Vás:

Níže jsou ohlasy našich spokojených klientek:

mobilní kadeřniceANDREA
Čauky. Dlouho jsme o tom jen přemýšlela, ale pak jsem mobilní kadeřnici vyzkoušela. Bylo to fajn, mám supr vlasy a i barvu. A ta pohoda, že jsem nikam nemusela. Děti z toho měly skvělou podívanou a chtěli se hned stříhat taky!

 

mobilní kadeřniceMILOSLAVA
Byla jsem překvapená, že mobilní kadeřnice udělá doma u zákaznice úplně to samé jako v kadeřnictví. Přenosný mycí box, prostě luxus! Jen doma  je to větší pohoda, legrace a řekla bych, přátelštější, domácí vztah.  Chodit do kadeřnictví? Proč? Tohle je opravdu lepší! Doporučuju!

 

mobilní kadeřniceLUCIE
Po i měsíčním čekání, které mě už nebavilo, jsem zkusila  mobilní kadeřnici. Byla jsem šokována, že mohla během týdne!  Dali jsme si kafíčko a probírali, co by mi slušelo. Byla jsem náramně spokojená!  V kadeřnictví to není tak osobní!
ODBĚR AKCÍ, SLEV, VÝHOD, NOVINEK